Kontakt oss

13.04.2010 (Oppdatert: 27.11.2018) Jan Ferstad

Norsk Landbruksrådgiving har fra 2010 hatt nasjonalt ansvar for bygningsrådgiving i landbruket. Bønder over hele landet kan få uavhengig rådgiving og prosjektering hos 21 rådgivere innenfor landbruksbygg, ansatt i regionene i Norsk Landbruksrådgiving. Rådgiverne samarbeider i et felles nettverk, der enkelte spesialiserer seg innenfor bestemte husdyrslag og tekniske løsninger.

 

Fagkoordinator landbruksbygg
Per Olav Skjølberg
906 71 486
per.olav.skjolberg@lr.no 
Skjetlein Grønt Kompetansesenter, 7083 Leinstrand

 

Bygningsrådgivere 

NLR Nordland (Nordland, Troms og Finnmark)
Ketil Are Edvardsen
466 37 027
ketil.edvardsen@landbruknord.no

Svein Johnsen
466 37 026
svein.johnsen@landbruknord.no
Postboks 2284, 9269 Tromsø

Hallgeir Gravelsæter
971 72 623
hallgeir.gravelsaeter@landbruknord.no

Roger Østvik
466 37 025
roger.ostvik@landbruknord.no
Postboks 2284, 9269 Tromsø

 

Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag

Jan Henrik Moen
928 84 610
jan.henrik.moen@nlr.no
Landbrukssenteret Midt
Løkkenveien 16,
7336 Meldal

Ivar Vatn
911 98 394
ivar.vatn@nlr.no
Strandveien 22 B, 7713 Steinkjer

Terje Svarva
918 85 929
terje.svarva@nlr.no
918 85 929
Strandveien 22 B, 7713 Steinkjer

Knut Erik Ree
951 38 287
knut.erik.ree@nlr.no
Skjetlein grønt kompetansesenter, 7083 Leinstrand

 

Landbruk Nordvest SA (Møre og Romsdal) 

Bjørn Steinar Skarbø
906 62 627
bjorn.steinar.skarbo@nlr.no
Fannestrandsv. 63, 6415 Molde 

 

Norsk Landbruksrådgiving Vest SA (Hordaland, Sogn og Fjordane) 

Edvin-A Hugvik
57 86 95 03, 412 958 68
edvin.hugvik@nlr.no
Sandane Næringshage, Boks 197, 6821 Sandane

Hans Emil Dale
489 46 130
hans.emil.dale@nlr.no
Eidsnesfeltet, 6953 Leirvik

Leif Trygve Berge
982 45 839
leif.berge@nlr.no

Berge, 5637 Ølve

 

Norsk Landbruksrådgiving Rogaland

Joacim Laurendz
908 91 427
joacim.laurendz@nlr.no
Særheim, Postvegen 211, 4353 Klepp St.

 

Norsk Landbruksrådgiving Agder

Jørgen Torp
902 88 230
jorgen.torp@nlr.no
Boks 41, 4575 Lyngdal

 

Norsk Landbruksrådgiving Østafjells (Buskerud, Telemark, Vestfold) 

Svein Ånestad
414 94 604
svein.anestad@nlr.no

Per Arne Fossli
911 58 588
per.arne.fossli@nlr.no
Landbruksskolen, Buskerudveien, 3340 Åmot   

  

Norsk Landbruksrådgiving Øst (Akershus, Østfold)

Knut Berg
481 63 079
knut.berg@nlr.no
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580 Rygge

Kjell Sukkehagen 
481 63 084
kjell.sukkehagen@nlr.no
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580 Rygge

 

Norsk Landbruksrådgiving Innlandet (Hedmark, Oppland)

Einar Dobloug
990 14 640
einar.dobloug@nlr.no
Blæstad, Høyvangvegen 40, 2322 Ridabu.

Terje Haug Skogheim
996 09 669
terje.haug.skogheim@nlr.no 
Blæstad, Høyvangvegen 40, 2322 Ridabu.

Øyvind Schiager
416 71 138
oyvind.schiager@nlr.no
Blæstad, Høyvangvegen 40, 2322 Ridabu
 



Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.