Hans Jørgen Bjerva
Rådgiver PERMISJON til 1.august
Østlandet
Ulefoss, Ringsevja 3, 3830, Ulefoss
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
Hans Wilhelm Wedel-Jarlsberg
Rådgiver korn, maskin og presisjon
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
Korn
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
Harald Hetland
Rådgiver
Sør
Ølen, Dreganesvegen 36, 5580, ØLEN
Grovfôr
Funksjonstesting
Jordprøver og gjødslingsplan
Harald Mathias Ferstad
Rådgiver
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
Korn
Jordprøver og gjødslingsplan
Potet
Funksjonstesting
Hege Alsaker
Rådgjevar jordbruk
Vest
Sandane, Krånavegen 5, 6823, SANDANE
Grovfôr
Jord
Jordprøver og gjødslingsplan
Hege Sundet
Rådgiver økologi
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
Økologisk
Helena Elvatun
Rådgjevar jordbruk
Vest
Voss, Meierivegen 3, 5705, VOSS
Grovfôr
Klima
Jordprøver og gjødslingsplan
Helene Moe
Rådgiver
Sør
Ølen, Dreganesvegen 36, 5580, ØLEN
HMS
KSL
Helge Hamre
Rådgiver
Nord
Brønnøy, Gårdsøyveien 5, 8907, Brønnøysund
Grovfôr
Jordprøver og gjødslingsplan
Jord
Hesam Khani
Tekniker, administrasjon
Østlandet
Åmot, Buskerudveien 134, 3340, Åmot
Hilde Hegnes
Rådgivar
Midt
Sunndal, Auragata 3, 6600, Sunndalsøra
Grovfôr
Klima
Jordprøver og gjødslingsplan
Drenering
Fornybar energi
Hilde Marie Saastad
Rådgiver grønnsaker
Østlandet
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580, Rygge
Grønnsaker
Hilde Olsen
Rådgiver grønnsaker
Østlandet
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580, Rygge
Grønnsaker
Hilde Stokke
HR-rådgiver
NLR
Skjetlein, Skjetleinvegen 114, 7083, Leinstrand
Ida Karlstrøm
Rådgiver grovfôr
Sør
Grimstad, Reddalsveien 286, 4886, Grimstad
Grovfôr
Jordprøver og gjødslingsplan
Klima
Ida Schjerven Kvestad
Rådgiver jord- og plantekultur
Nord
Brønnøy, Gårdsøyveien 5, 8907, Brønnøysund
Grovfôr
Jordprøver og gjødslingsplan
Jord
Inga Holt
Rådgiver miljø, korn
Østlandet
Øsaker, Sandtangen 200, 1712, Grålum
Korn
Klima
Jordprøver og gjødslingsplan
Inge Aukan
Avdelingsleder
Midt
Tustna, Tømmervågvegen 3275, 6590, Tustna
Økonomi
Inger Birkeland Slågedal
Avdelingsleder Rådgiver
Sør
Grimstad, Reddalsveien 286, 4886, Grimstad
Inger Smågård
Avdelingsleder
Midt
Kvithamar, Vinnavegen 38, 7512, Stjørdal
Regnskap
Inger-Torill Hjelmstad
HMS rådgiver
Innlandet
Lillehammer, Industrigata 56, 2619, Lillehammer
HMS
Ingrid Rimeslåtten Østensen
Forsøkstekniker grønnsaker, frukt og bær
Østlandet
Foss Gård, Stokkeveien 4, 3403, Lier
Jordprøver og gjødslingsplan
Ingrid Terum
Rådgiver HMS
Østlandet
Åmot, Buskerudveien 134, 3340, Åmot
HMS