Bli medlem

18.09.2009 (Oppdatert: 09.05.2018)

Hva oppnår du som medlem?

  • Rådgiving om plantedyrking ut fra klima, rammebetingelser og gårdens muligheter
  • Hjelp til å sette opp gjødslingsplan og ta jordprøver
  • Rådgiving til forbedring av produktkvalitet og valg som påvirker økonomiske resultater
  • Rådgiving i forbindelse med å utnytte gårdens ressurser bedre
  • Rådgiving innen økologisk/miljørettet landbruk
  • Muligheter for å være med på gårdsbesøk, faglige møter, studiereiser, kurs, markdager mm.
  • Tilgang til dyrkingsveiledninger, forsøksmeldinger og medlemsskriv

Hvem kan bli medlem?
Alle næringsdrivende innen jord- og hagebruk kan bli medlem av en eller flere regionale rådgivingsenheter. 

Hvordan kan jeg bli medlem?
Kontakt rådgivingsenheten i din region. 

> Her finner du oss

Klikk på enhetens navn og kom rett til innmeldingsskjemaet

Enhet E-post Telefon
NLR Agder agder@nlr.no 38 18 39 00
NLR Innlandet innlandet@nlr.no 62 55 02 50
NLR Nordvest nordvest@nlr.no 91 13 60 19
NLR Rogaland rogaland@nlr.no 51 78 91 80
NLR Trøndelag trondelag@nlr.no 977 04 500
NLR Vest vest@nlr.no 98 24 58 38
NLR Viken viken@nlr.no 33 36 09 70
NLR Øst ost@nlr.no  
NLR Østafjells østafjells@nlr.no 95 28 60 00


Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.