Tore Saeland 2020 04 23 Foto Ane Harestad Kappa

Tore Sæland

Forsøkstekniker
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
Jordprøver og gjødslingsplan
Funksjonstesting
Torgeir Tajet

Torgeir Tajet

Rådgiver grønnsaker, lager, hydroteknikk
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
Grønnsaker
Drenering
Jordprøver og gjødslingsplan

Torgeir Tronslien

HMS rådgiver
Innlandet
Nord Østerdal, Landbrukets hus Meierigata 3, 2500, Tynset
HMS

Torhild Bryhn

Regnskapsrådgiver
Midt
Grong, Granveien 12, 7870, Grong
Torhild s

Torhild Svisdal Mjøen

Seniorrådgivar
Midt
Oppdal, Ole Setromsvei 45, 7340, Oppdal
Grovfôr
Grønnsaker
Klima
Jordprøver og gjødslingsplan
Presentasjon av nye Torstein Klev

Torstein Klev

Rådgiver landbruksbygg
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
Landbruksbygg
Skjermbilde 2020 12 07 kl 10 28 59

Torstein Rørstad

Rådgiver landbruksbygg
Innlandet
Vinstra, Strandgata 54, 2640, Vinstra
Landbruksbygg
Landbrukstakst
Trond Gunnarstorp

Trond Gunnarstorp

Rådgiver korn, frø
Østlandet
Øsaker, Sandtangen 200, 1712, Grålum
Korn
Jordprøver og gjødslingsplan
Trude flatand 2 JPG 1

Trude Flatland

Avdelingsleder, administrasjon, rådgiver HMS
Østlandet
Vinje, Øyfjellvegen 1703, 3890, Vinje
HMS
Klima
Trude red

Trude Iren Saure

Rådgjevar HMS
Vest
Ørsta, Rådhuset Dalevegen 6, 6153, Ørsta
HMS
Truls2

Truls Olve Terjesønn Hansen

Avdelingsleder
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
NLR Trygve Torsteinsen

Trygve Torsteinsen

Rådgiver jordbruk
Vest
Bergen, Kokstadflaten 36, 5257, KOKSTAD
Drenering
Jord
Turid Roysland Fitjar

Turid Røysland Fitjar

Rådgiver
Sør
Haugesund, Industrigata 4, 5537, HAUGESUND
Jordprøver og gjødslingsplan
Grovfôr
Unni Roed

Unni Røed

Rådgiver korn
Østlandet
Øsaker, Sandtangen 200, 1712, Grålum
Korn

Vanja Ramsvik

Rådgiver
Nord
Sortland, Kleivbakken 27, 8404, Sortland
Vegar Brenne

Vegar Brenne

Rådgiver landbruksbygg
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
Landbruksbygg
Presentasjon av nye Vegard Ekker

Vegard Ekker

Rådgiver korn
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
Korn
Wenche 2

Wenche Rundsag Høgetveit

Prosjektansvarlig
Lauvlandsvegen 191, Lauvlandsvegen 191, 4735, Evje
Wolfgang dohrn

Wolfgang Dohrn

Rådgiver
Nord
Alstahaug, Parkveien 15, 8861, Tjøtta
Grovfôr
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
Klima
Funksjonstesting
Jordprøver og gjødslingsplan
Yvonne sundberg

Yvonne Sundberg

Økonomikonsulent
Ås, Osloveien 1, 1433, Ås
Oystein profilbilde crop

Øystein Skagestad

Rådgiver potet
Østlandet
Glåmdal, Lystadvegen 69, 2216, Roverud
Potet
NLR Oystein Tholo

Øystein Tholo

Rådgjevar HMS
Vest
Bergen, Kokstadflaten 36, 5257, KOKSTAD
HMS
Oyvind Akselsen

Øyvind Akselsen

Rådgiver miljø, hydroteknikk, korn
Østlandet
Øsaker, Sandtangen 200, 1712, Grålum
Korn
Klima
Drenering
Oyvind Jonny

Øyvind Røstad

Rådgiver HMS
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
HMS
1 ... 14 15 16