Anne

Anne Vintland

Rådgiver frukt og bær
Sør
Lyngdal, Kirkeveien 32, 4580, Lyngdal
Frukt og bær
Jordprøver og gjødslingsplan
Annichen Smith Eriksen

Annichen Smith Eriksen

Rådgiver Veksthus
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
Annlaug Fludal

Annlaug Fludal

Avdelingsleder/rådgiver
Sør
Haugesund, Industrigata 4, 5537, HAUGESUND
Kulturlandskap
Jordprøver og gjødslingsplan
Are johansen

Are Johansen

Rådgiver
Nord
Vestvågøy, Storeidøya 87, 8370, Leknes
Grovfôr
Klima
Drenering
Arne Nokland

Arne Nøkland

Rådgiver økonomi
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
Økonomi

Arne Stene

Regnskapsfører
Midt
Kvithamar, Vinnavegen 38, 7512, Stjørdal
Arne Vagle Foto Annlaug Fludal

Arne Vagle

Rådgiver korn og potet
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
Korn
Potet
Funksjonstesting
Jordprøver og gjødslingsplan
Arnfinn Saerheim 2020

Arnfinn Særheim

Fagleder HMS
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
HMS
KSL
SHA-plan
Arnulf hole

Arnulf Hole

Rådgiver
Nord
Balsfjord, Strandveien 10, 9050, Storsteinnes
Grovfôr
Økonomi
Landbrukstakst
Eierskifte
Arve red

Arve Arstein

Rådgjevar økonomi og jordbruk
Vest
Fureneset, NIBIO Fureneset Furenesvegen 210, 6967, HELLEVIK I FJALER
Økonomi
Grovfôr
Jordprøver og gjødslingsplan
Drenering

Åsa Skjærvik Tranås

Statsautorisert Regnskapsfører
Midt
Jøa, Seierstadvegen 5, 7856, Jøa
Regnskap
Ase red

Åse Leirgulen

Regionsjef
Vest
Sandane, Krånavegen 5, 6823, SANDANE
Ashild Irene Lie

Åshild Irene Lie

Rådgiver
Sør
Haugesund, Industrigata 4, 5537, HAUGESUND
Frukt og bær
Jordprøver og gjødslingsplan
Kulturlandskap
Aslak Botten

Aslak Botten

Rådgiver grovfôr, økonomi
Østlandet
Gol, Enden 1, 3550, Gol
Grovfôr
Økonomi
Skjermbilde 2020 12 07 kl 10 23 47

Åsmund Langeland

Rådgiver korn og presisjonslandbruk
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
Korn
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
Asmund red

Åsmund Seljeset

Rådgjevar jordbruk
Vest
Ørsta, Rådhuset Dalevegen 6, 6153, Ørsta
Grovfôr
Klima
Funksjonstesting
Jordprøver og gjødslingsplan
Jord
Astrid

Astrid Gissinger

Rådgiver Grønnsaker og Engfrø
Sør
Kristiansand, Rigetjønnveien 20, 4626, Kristiansand
Grønnsaker
Jordprøver og gjødslingsplan
Funksjonstesting
Drenering
Atle2

Atle Haugnes

Rådgiver
Midt
Skjetlein, Skjetleinvegen 114, 7083, Leinstrand
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
Drenering
Funksjonstesting
Portrett Atle2

Atle Horn

Rådgiver
Midt
Kvithamar, Vinnavegen 38, 7512, Stjørdal
Drenering
Atle Lende

Atle Lende

Avdelingsleder/rådgiver
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
Maskinteknikk og presisjonslandbruk
IMG 8845 Bard Naess

Bård Næss

Rådgiver
Midt
Steinkjer, Skolegata 22, 7713, Steinkjer
Økonomi
Bard Oliver Gjellestad

Bård Oliver Gjellestad

Rådgiver
Sør
Ølen, Dreganesvegen 36, 5580, ØLEN
Grovfôr
Klima
Jordprøver og gjødslingsplan
Benedikte

Benedikte Tveit

Rådgiver grovfôr, økologi, klima, jord og miljø
Østlandet
Glåmdal, Lystadvegen 69, 2216, Roverud
Grovfôr
Klima

Bente Fossum

Regnskapsrådgiver
Midt
Åsen, Stasjonsvegen 3, 7630, Åsen
Regnskap
1 2 3 4 ... 16