Her finner du oss

(Oppdatert: 15.06.2018)

Regionene har egne nettsider med informasjon om aktiviteter, rådgiving og rådgivere i sitt område. Klikk på regionnavnene i tabellen under for å komme til nettsidene.  

Nettside

E-post

Telefon

Ansatte

NLR Sentralt

nlr@nlr.no

90 20 33 17

Ansatte

NLR Innlandet

innlandet@nlr.no

62 55 02 50

Ansatte

NLR Øst

ost@nlr.no

Huggenes: 48 16 31 00

Øsaker: 48 16 31 00 

Hvam: 63 94 45 30 

Brandval: 62 82 61 98 

Ansatte

NLR Viken

viken@nlr.no

33 36 09 70

Ansatte

NLR Østafjells

ostafjells@nlr.no

95 28 60 00

Ansatte

NLR Agder 

agder@nlr.no

38 18 39 00 

Ansatte

NLR Rogaland

rogaland@nlr.no

51 78 91 80 

Ansatte

NLR Vest SA

vest@nlr.no

98 24 58 38 

Ansatte

Landbruk Nordvest

nordvest@nlr.no

91 13 60 19 

Ansatte

NLR Trøndelag SA

trondelag@nlr.no

97 70 45 00

Ansatte

NLR Nord Norge

nordnorge@nlr.no

97 09 29 96

Ansatte


Flere fagområder i NLR har egne nettsider:

Grovfôr

Korn

Potet

Veksthus

HMS

Fagbladet Økologisk Landbruk

 

Er du på jakt etter rådgivere innen et spesifikt fagområde er noen av disse samlet her:

Grønnsaker

Poteter    



Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.