Anders E2

Anders Eggen

Rådgiver korn og økologi, avdelingsleder
Midt
Skjetlein, Skjetleinvegen 114, 7083, Leinstrand
Ane Harestad 2019 08

Ane Harestad

Rådgiver
Sør
Klepp, Postvegen 213, 4353, KLEPP ST.
Anne marit isachsen

Anne Marit Isachsen

Rådgiver
Nord
Bodø, Folkets hus Prinsensgt. 115, 8005, Bodø
Birgitt Harstad Foto Annlaug Fludal

Birgitt Harstad

Rådgiver
Sør
Helleland, Sirdalsveien 38, 4376, HELLELAND
IMG 0494 Elin Th

Elin Thorbjørnsen

Rådgiver
Midt
Rissa, Rådhusv 13, 7100, Rissa
Gaute Myren

Gaute Myren

Avdelingsleder, rådgiver frukt
Østlandet
Foss Gård, Stokkeveien 4, 3403, Lier
Georg

Georg Smedsland

Rådgiver økologisk og grovfôr
Sør
Bygland, Sentrum 16, 4745, Bygland
Gunlaug red

Gunnlaug Røthe

Rådgjevar jordbruk
Vest
Voss, Meierivegen 3, 5705, VOSS
Hanne Eliassen

Hanne Eliassen

Rådgiver økologi, klima PERMISJON
Østlandet
Åmot, Buskerudveien 134, 3340, Åmot
Hans Gaffke

Hans Gaffke

Rådgiver økologi, jord
Østlandet
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580, Rygge
Hege 29 11 19

Hege Sundet

Rådgiver økologi
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
NLR Henrik Tellevik

Henrik Tellevik

Rådgjevar jord- og hagebruk
Vest
Inger

Inger Birkeland Slågedal

Avdelingsleder Rådgiver
Sør
Grimstad, Reddalsveien 215, 4886, Grimstad

Kari Bysveen

Rådgiver jord og økologisk grønnsaker/potet
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
IMG 8210 2

Kjartan Haugen Foss

Rådgiver Grovfôr
Innlandet
Ottadalen, Liavegen Lom, 2686, Lom
Leif Trygve red

Leif Trygve Berge

Rådgjevar - økonomi, jordbruk og økologisk
Vest
Ølvesvegen 714, Kokstadflaten 36, 5257, KOKSTAD
NLR Lena Abel dus farge

Lena Abel

Rådgjevar jordbruk
Vest
Sandane, Krånavegen 5, 6823, SANDANE

Magne Norodd Vingdal

Rådgiver grovfôr
Innlandet
Valdres, Nyhagevegen 35, 2949, Heggenes
Maren Holthe

Maren Holthe

Rådgiver jord og miljø, grovfôr, økologi,
Østlandet
Hvam, Hvamsvegen 696, 2165, Hvam
Maud Grotta

Maud Grøtta

Rådgivar
Midt
Tingvoll, Gunnars veg 6, 6630, Tingvoll
Olaug2

Olaug Bach

Rådgiver
Midt
Brekstad, Næringens hus Rådhusgata 6, 7130, Brekstad
Ragnhild renna

Ragnhild Renna

Rådgiver
Nord
Sortland, Kleivbakken 27, 8404, Sortland
Rune granaas innlandet

Rune Granås

Rådgiver
Innlandet
Nord Østerdal, Landbrukets hus Meierigata 3, 2500, Tynset
Silja Valand

Silja Valand

Rådgiver korn, frø
Østlandet
Gjennestad, Gjennestadtunet 83, 3160, STOKKE
Stanislav Strbac

Stanislav Strbac

Rådgiver bær
Østlandet
Århus Forsøksgård, Århusveien 191, 3721, Skien
Stein joergensen innlandet

Stein Jørgensen

Rådgiver grovfôr, klima og økologisk
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
Stein olav nyvoll innlandet

Stein Nyvoll

Tekniker korn, funksjonstesting og jordprøver
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
Stine red

Stine Huseby

Fagleder frukt og bær
Vest
Njøs, Njøsavegen 5, 6863, Leikanger
Synneve red

Synneve Øien Frøyen

Rådgjevar frukt og bær
Vest
Sandane, Krånavegen 5, 6823, SANDANE
Thomas Holz

Thomas Holz

Rådgiver økologi
Østlandet
Huggenes, Vestre Huggenesvei 111, 1580, Rygge
IMG 1651

Thomas Julseth Brown

Rådgiver korn, økologisk
Innlandet
Hedmarken, Furnesvegen 223, 2319, Hamar
Tina Schmaucks

Tina Schmaucks

Rådgiver
Nord
Sortland, Kleivbakken 27, 8404, Sortland